W ostatnią sobotę, radio TOK FM zrobiło dużą i bardzo pomysłową audycję o Marzycielskiej Poczcie. Przez prawie godzinę, słuchacze mogli dzwonić i mejlować ze swymi życzeniami do dzieci: wszystkie ciepłe słowa zostały zaś naniesione na gigantyczne kartki. Kartki te były kierowane do dwójki dzieci: Martynki Spaszewskiej i Mateusza Skoczylasa.

Wielka kartka dotarła już do Martynki, która niestety przebywa teraz w szpitalu. Na szczęście jej tato tak do nas napisał:

Martynka się tak cieszyła z otrzymania tej kartki i wszystkim pokazywała w szpitalu, a jej stan zdrowia zaraz się poprawił i dzisiaj już nie gorączkowała uśmiech (bo ostatnio tyle wycierpiała). Marzycielska Poczta to coś cudownego!!!

Pobierz audycję w pliku mp3:

Archiwalną audycję możecie pobrać pod tym adresem. W trakcie audycji były pisanie nie tylko kartki… O akcji wypowiedziała się Weronika oraz Pani Agnieszka Kapuścińska, polonistka z Gimnazjum, która zorganizowała akcję pisania kartek w swojej szkole i zachęca do tego inne placówki.

Więcej Martynki:


Podziękowania

Chciałem bardzo podziękować Pani Marzenie Mazur oraz Pani Ewie Podolskiej za przeprowadzenie tej audycji. Szczególnie zaś Pani Marzenie: za wielką szczodrość, która wyraziła się pomyśle zrealizowania tak pożytecznej audycji dla dzieci. Naturalnie dziękuję też wszystkim wspaniałym słuchaczom! uśmiech