Ludzie listy pisząUniwersytet Śląski w Cieszynie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2018/02/uniwersytet-slaski-w-cieszynie.jpg

13 grudnia 2017 roku na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji członkowie „Studenckiego Koła Naukowego Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej” zorganizowali akcję „Marzycielska Poczta” przy okazji Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

Dzięki poświęconej chwili na pisanie listów przed świętami, dzieci z bazy „Marzycielskiej Poczty” mogły odebrać ciepłe słowa od studentów naszego wydziału tuż przed Świętami. W przedświątecznym zamieszaniu, warto pamiętać o naszych bliskich, ale przede wszystkim o tych, którzy potrzebują wsparcia. Czasami kilka ciepłych i szczerych słów potrafi wywołać uśmiech na twarzy człowieka, mimo trudnej sytuacji w jakiej się znajduje. Mamy nadzieję, że wysłane listy dzieciom mogły rozjaśnić ich dzień, mogły dodać im otuchy i przypomnieć, że o nich pamiętamy!!!

Przewodnicząca Studenckiego Koła Naukowego ZEW, Aleksandra Michalik

3
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Paweł
Paweł

Dziekuję :*

Wiktoria
Wiktoria

:XO: :XO: :XO: DZIĘKUJE :XO: :XO: :XO:

Dagmara
Dagmara

Cieszę się, że kilka lat temu mogłam organizować akcję pisania listów na WEiNoE, ale jeszcze bardziej się cieszę, że akcja jest wciąż kontynuowana!

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image