BlogUpominiki dla wszystkich darczyńców!

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/04/golabek-slajder.png

Niedawno wpadł mi do głowy śmiały pomysł. A gdyby tak każdy darczyńca za wsparcie Marzycielskiej Poczty otrzymywał pocztą miły upominek…? Jak pomyślałem, tak też zrobiłem.

Zapraszam Was do odwiedzenia nowej strony, na której można przekazywać darowizny i odbierać upominki: http://marzycielskapoczta.pl/przekaz-darowizne/

marzycielskikubekW zależności od przekazanej kwoty otrzymuje się marzycielskie długopisy i breloki, kubki oraz torby ekologiczne. To co jednak najcenniejsze nie ma ceny: każdy darczyńca może bowiem otrzymać zdjęcie jednego z marzycielskich dzieci z własnoręcznym autografem i rysunkiem dziecka!

Muszę tutaj odnotować, że wszystkie upominki są właśnie upominkami: nie pochodzą one z darowizn internautów, ale sam je zaprojektowałem i własnymi pieniędzmi opłaciłem, licząc, że dzięki temu wkładowi będziemy mieli chociaż trochę więcej środków na utrzymanie Marzycielskiej Poczty.

Co sądzicie o tym pomyśle?

pamiatkiLubię robić niespodzianki, dlatego o całym pomyśle wiedziała tylko Dominika Gadzińska oraz jej wspaniała mama: to właśnie zdjęcia z cudownymi rysunkami Dominiki jako pierwsze mam do rozdania, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję. uśmiech

Tak sobie przy tym myślę, że fajnie byłoby móc „kolekcjonować” zdjęcia dzieci z Marzycielskiej Poczty w zamian za drobne darowizny na rzecz akcji. Moim zdaniem to wspaniała pamiątka, dużo lepsza od jakichkolwiek gadżetów. Jeżeli jesteście zainteresowani takim pomysłem, to zapytam i poproszę rodziców dzieci i może uda nam się zdobyć na ten cel więcej autografów.

torba-ekologicznaBardzo mnie również interesuje jak postrzegacie kwoty darowizn, które są wymagane, aby otrzymywać kolejne upominki. Starałem się dobrać jak najniższe limity, ale niestety ceny gadżetów nie są zbyt atrakcyjne jeśli nie zamawia się ich w drukarni w tysiącach sztuk. Za 100 długopisów, 50 breloków, 50 kubków oraz 20 toreb dałem ok. 600 złotych. Do tego trzeba doliczyć koszty wysyłki do darczyńców – zapewne dodatkowo połowa tej kwoty, szczególnie wysyłanie kubków do tanich nie należy. W zależności jednak od Waszych opinii i zainteresowania internautów „ceny” mogą ulec małym korektom, a na pewno staną się niższe jeśli zainteresowanie dopisze.

23
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Zuzka
Zuzka

Świetny pomysł!!! uśmiech

Jola
Jola

Bardzo dobry pomysł kciuk do góry

madzialena

Tomek kolejny rewelacyjny pomysł śmiech śmiech
myślę, że sam chyba najlepiej wiesz jakie mniej więcej kwoty wpływają, jakie ramy trzeba ustalić. zostawiam to do Twojej decyzji uśmiech

beata

Tomku Super Pomysł :XO: :XO:
Pozdrawiamy i trzymamy kciuki kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry :XO: :XO:

Dosia
Dosia

Bardzo dobry pomysł:-) Jeżeli chodzi o kwoty darowizn, to tak jak pisze Madzialena- na podstawie tego co teraz wpływa najlepiej ustalić „ceny”:-)

Isia
Isia

Super pomysł. śmiech

Tobiasz

Super pomysl;) jak trzeba bedzie dostawe rysunków to poprosimy o informację i szczególy;)))

Sabina
Sabina

Super pomysł. Według mnie kwoty nie są wygórowane. Pozdrawiam śmiech śmiech śmiech

MAGDA G.

Super! uśmiech
I jaki piękny rysuneczek od Domi :)))

Joanna mama Kubusia

fantastyczny pomysł:)
Kuba gdy to zobaczył…..powiedział :”mamo ja tez mogę zrobić swój autograf”
Super inicjatywa!

Ewa
Ewa

dobry pomysł śmiech

Prima
Prima

Super pomysł!!!!! kciuk do góry kciuk do góry

Paula

Świetny pomysł, a szczególnie ten z „autografami” od dzieciaków. uśmiech

Anna

Pomysł, jak wszystkie tego autorstwa, REWELACYJNY kciuk do góry
Szukamy darczyńców :XO:

Julka
Julka

Świetny pomysł! uśmiech

Arturro

A ja mam dość mieszane uczucia jeśli chodzi o ten pomysł, a przynajmniej o jego część. Co prawda część ze zdjęciem i autografem jawi mi się jako całkiem fajna, o tyle część z gadżetami wydaje mi się mało trafiona. Z dwóch powodów: po drugie dlatego że ludziom, którzy chcą to robić i robią regularnie nie trzeba gadżetów żeby ich zachęcić, a po pierwsze i najważniejsze to… Tomku, często podkreślasz że na wszystko brakuje pieniędzy. Pomysł z gadżetami generuje dodatkowe koszty czyniąc sytuacje jeszcze trudniejszą. Jednocześnie nie zachęci to nowych darczyńców bo ten kto sprawę czuje to i tak da bez… Czytaj więcej »

Sabina
Sabina

Z jednej strony to owszem, jest to dodatkowy wydatek. Ale z drugiej strony, to nie każdy wie o Marzycielskiej Poczcie. A taki kubek w miejscu pracy czy torba, którą można wziąć na zakupy, mogą pomóc w nagłośnieniu. A i Ci, którzy do tej pory przesyłali pieniądze, to i tak będą to robić, ale na pewno będzie im miło, jak bedą mieli jakąś pamiątkę. Dlatego też, tak jak wcześniej pisałam, moim zdaniem te kwoty nie są wygórowane.

Ula Skowron
Ula Skowron

SUPER POMYSL!!!!!! kciuk do góry

Faustyna

torba jest czadowa. można by ją dodać do marzycielskiego sklepiku

alga
alga

Super pomysł śmiech !!!!

Bożena
Bożena

Jestem nowa, ale osobiście uważam że to świetny pomysł uśmiech Taki autograf od dziecka jest najpiękniejszym upominkiem uśmiech

Benia
Benia

Świetny pomysł! podoba mi się uśmiech śmiech

Ewelina
Ewelina

Wspaniały pomysł Panie Tomku. Jest Pan genialny lol

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image