https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2015/02/paulina-bobrzyk.jpg

Poznajcie Paulinkę, która na co dzień zmaga się z miopatią, neuropatią oraz obustronnym niedosłuchem. Dziewczynka w 2014 roku przeszła bolesną operację, jednak ta nie przyniosła spodziewanych efektów. Mimo ogromnego bólu, jaki towarzyszy Paulinie każdego dnia, nie straciła ona pogody ducha. Z niecierpliwością czeka na Wasze listy, które na pewno dodadzą jej sił w dalszej walce.

Martynka urodziła się z zespołem wad wrodzonych kostno stawowych, które w pewien sposób ograniczają jej samodzielność. Mimo swojej niepełnosprawności pozostaje pogodnym, pełnym pasji dzieckiem. Czyta, rysuje, od kilku lat zbiera kartki pocztowe. Wasze przesyłki na pewno uszczęśliwią dziewczynkę i dodadzą jej sił w codziennej, żmudnej rehabilitacji.

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2010/11/laura-szala2.jpg

Laura to 7 letnia dziewczynka, która przechodzi ostatni etap leczenia białaczki. Laura tęskni za przedszkolem do którego nie może uczęszczać ze względu na obniżoną odporność. I tu z pomocą możecie przyjść Wy – listy i kartki na pewno rozproszyłyby uczucie samotności i dały Laurze mnóstwo radości. 🙂 Laura Szala ul. Piłsudskiego 38 22-500 Hrubieszów Imię...

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image