Ludzie listy pisząW OPP nr 1 w Sosnowcu ruszyła Marzycielska Poczta

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/11/w-opp-nr-1-w-sosnowcu-ruszyla-marzycielska-poczta.jpg

Po raz pierwszy Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 przyłączyło się do akcji „Marzycielska Poczta – napisz list do chorego dziecka”.

W dniu 04.11.2013 roku podczas warsztatów literacko – dziennikarskich wychowankowie OPP nr 1 pod opieką pani Katarzyny Kurpińskiej zapoznali się z profilami chorych dzieci, następnie wybrali osoby, do których napisali kilka ciepłych słów. Wśród osób piszących listy były także dwie dziewczynki, koleżanki Waszej_Wszystko_Wiedzącej z redakcji „Ogniskowego trzy po trzy„.

Wszyscy byli bardzo przejęci losem chorych dzieci, do których kierowali swoje listy. Każdy starał się ze wszystkich sił, aby treść listu była miła, nie zawierała informacji drażniących lub bolesnych dla adresatów nierzadko borykających się z chorobami, które nierozerwalnie łączą się z ogromem cierpienia i świadomością, że nie ma lekarstwa na ich schorzenia.

Wychowankowie OPP nr 1 oraz goście, którzy przyłączyli się do akcji, wykazali się wrażliwością i ogromnym sercem. Mamy nadzieję, że nasze listy przyniosą choć odrobinę otuchy tym, do których zostały wysłane. Być może dzięki nim zagości uśmiech na twarzach chorych dzieci.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyłączyli się do akcji.

Serdecznie zachęcamy do otwarcia serc podczas kolejnej „Marzycielskiej Poczty”, która ruszy już wkrótce. O akcji będziemy informować na naszej stronie oraz na plakatach wywieszonych w OPP nr 1 w Sosnowcu.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image