Mimo, że śniegu za oknem brak, uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sępopolu czuli świąteczny klimat.

W dniach 11-18 XII 2014r. już po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do akcji Marzycielska Poczta. Tym razem wzięli w niej udział uczniowie przedszkola, zerówek, klas 1,2 i 3 Szkoły Podstawowej oraz uczniowie IV-VI SP i I-III Gimnazjum.

W związku ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem dzieci z przedszkola, zerówek i klas I pokolorowały z ogromnym zaangażowaniem kolorowanki, natomiast pozostali wykonywali przepiękne bożonarodzeniowe kartki z życzeniami, które mamy nadzieję, że się spełnią. uśmiech

Jeszcze tego samego dnia każda klasa robiła pamiątkowe zdjęcie w klimacie świątecznym, które zostanie wysłane dla nowej Koleżanki lub nowego Kolegi.

Nasze kolorowanki i kartki trafią do: Nikoli Kabat, Kacpra Wójcika, Mateusza Szostaka, Dominika Turka, Tobiasza Nowickiego, Krzysia Majki, Ewy Dąbrowskiej, Kasi Krupy, Natalii Stosik, Krystiana Greneczki, Szymona Gromady i Kuby Ostasza.

Mamy nadzieję, że kolorowanki, kartki i zdjęcia spodobają się Naszym Kolegom i Koleżankom oraz przyniosą radość na święta i sprawią, że na twarzach pojawią się uśmiechy. uśmiech

Życzymy wszystkim Marzycielom i ich rodzinom szczęśliwych, radosnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w ciepłym, rodzinnym gronie, wymarzonych prezentów oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Serdeczne pozdrowienia z Sępopola, przesyłamy gorące całuski świąteczne ::-*: ::-*: ::-*: