Ludzie listy pisząWąbrzeski Dom Kultury

2 września 2016autor Dorota Otremba0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2016/09/wabrzeski-dom-kultury-1600x755.jpg

Od 22 do 26 sierpnia br. trzydziestoosobowa grupa dzieci brała udział w wakacyjnych warsztatach organizowanych przez Wąbrzeski Dom Kultury.

Jedną z atrakcji podczas codziennych spotkań było przygotowanie kartek i listów dla chorych dzieci w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Marzycielska Poczta”. Nasi uczestnicy starali się aby wykonywane przez nich kartki były estetyczne, kolorowe i pełne pozytywnej energii, którą za pomocą zdjęć przesyłamy do wybranych koleżanek i kolegów z Marzycielskiej Poczty.

Tego dnia oprócz dobrej zabawy dzieci nauczyły się empatii, zrozumienia drugiej osoby oraz tego, że niewielkim nakładem można sprawić drugiemu człowiekowi dużo radości. Ponadto rozmawialiśmy o emocjach, uczuciach i tym co w życiu jest tak naprawdę ważne. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas kartki przyczyniły się do uśmiechu na buziach naszych przyjaciół. Obiecujemy, że jeszcze do Was wrócimy!!!

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image