Ludzie listy pisząWalentynki z Marzycielską Pocztą – przedszkolaki z Huty Krzeszowskiej

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/02/walentynki-z-marzycielska-poczta-przedszkolaki-z-huty-krzeszowskiej.jpg

14 lutego obchodzony jest na całym świecie jako Dzień Zakochanych – popularne Walentynki. Tego dnia (i oczywiście nie tylko) staramy się okazać naszym bliskim (tak rodzinie jak i przyjaciołom), jak bardzo ich kochamy, jak wiele dla nas znaczy ich obecność w naszym życiu. Na znak naszych uczuć obdarowujemy ich upominkami – w przedszkolu przygotowaliśmy dla naszych ukochanych rodziców niespodzianki w postaci serduszek na patyku z gorącym wyznaniem „Kocham Was”.

By uczcić to sympatyczne święto postanowiliśmy również przygotować przesyłkę walentynkową dla nowej podopiecznej „Marzycielskiej Poczty” – 5-letniej Alicji z Sosnowca, która od roku walczy z nowotworem złośliwym (neuroblastomą). Nasza rówieśniczka jest dzielną dziewczynką, a historia jej choroby zrobiła na nas wielkie wrażenie. Dlatego wysłaliśmy jej karteczki walentynkowe z najlepszymi życzeniami oraz moc pozytywnych myśli. Wierzymy, że w ten skromny sposób przywołamy uśmiech na jej twarzy.

guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Chmiel
Admin
Tomasz Chmiel
6 lat temu

Zawsze z nami. :XO:

Piękne kartki. 🙂

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image