Ludzie listy pisząWielkanocne kartki z głogowskiej „Dwunastki”

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/04/IMG_5406-tb.jpg

Czas przedświąteczny postanowiliśmy wykorzystać na wykonanie „pisanek” z życzeniami dla naszych znajomych z „Marzycielskiej Poczty” – Szymka Gromady i Natalii Stosik. W tym celu odwiedziliśmy zaprzyjaźnioną z nami grupę maluchów z Przedszkola nr 20, z którą współpracujemy w ramach akcji „Poczytaj mi, przyjacielu”. Zaraz po przeczytaniu zabawnej historii Mikołajka i wielkanocnych jajek, przystąpiliśmy do lepienia kartek i ich podpisywania. „Jeżynki” jak zwykle nie zawiodły. Wykonywały wszystkie zadania z uśmiechem. Ich prace powędrowały do Szymka.

Natomiast Natalka na święta otrzyma życzenia od klas integracyjnych, tj. klas 1 A i 2 A, wspieranych przez starsze koleżanki z 5 E. Swoje kartki wysłała też klasa 5 C, która bardzo zgodnie i sprawnie na języku polskim napisała całą gamę życzeń.

Pozdrawiamy naszych marzycielskich przyjaciół, ich rodziny oraz przyjaciół i życzymy wszystkim odwiedzającym stronę najweselszych pod kwietniowym słońcem świąt.

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

Szymek i Natalka pewnie straszenie ucieszeni, ze dostali od Was przesyłki mrugnięcie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image