Aktywne profileWiktoria Gałka

14 grudnia 2017autor Monika195
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/12/wiktoria-galka.jpg

Wiktoria nie siedzi samodzielnie, ani nie chodzi. Dziewczynka potrafi wypowiedzieć jedynie kilka pojedynczych słów, a z literek ułożyć swoje imię. Rodzice Wiktorii mają nadzieję, że kiedyś ich córka sama będzie potrafiła napisać list… Wierzymy, że do tego dnia mogą nas zbliżyć listy i kartki od nas. Z pewnością będą one dla Wiktorii wspaniałym wsparciem w codziennej terapii i walce o większą sprawność.

Wiktoria Gałka
Bystra Podhalańska 146
34-235 Bystra Podhalańska

Imię dziecka:
Wiktoria Gałka

Zainteresowania:
Malowanie, słuchanie muzyki, granie w gry planszowe, zabawa samochodzikami i lalkami, jazda na rowerze. Więcej…

Wiek:
9 lat, ur. 05.08.2009

Rodzice:
Monika, Tomasz

Choroba:
Niepełnosprawność ruchowa, zaburzenia mowy

Rodzeństwo:
Brak.

Wiktoria ma 8 lat i pomimo wielu badań wciąż nie ma diagnozy. Wiki nie siedzi samodzielnie, nie chodzi, opóźniony jest także rozwój mowy. Pomimo swojej niepełnosprawności jest bardzo radosną dziewczynką. Dzięki wielu terapiom w tygodniu (zajęcia w orew, zajęcia wczesnego wspomagania, hipoterapia, basen) oraz turnusom rehabilitacyjnym w których bierze udział 2 razy w roku małymi kroczkami idzie do przodu. Efekty ciężkiej pracy widać najbardziej w rozwoju mowy. W chwili obecnej Wiktoria potrafi wypowiedzieć kilka pojedynczych słów dzięki którym łatwiej jest jej porozumieć się z najbliższymi. Wiktoria zna literki, niektóre potrafi takze napisać (umie napisać swoje imię). Mamy nadzieję, że kiedyś sama będzie w stanie napisać list.

Ponieważ Wiktoria bardzo lubi poznawać nowe osoby, słuchać opowiadań innych dzieci o tym jak minął im dzień, co ciekawego i śmiesznego się wydarzyło postanowiliśmy zgłosić Wiki do Marzycielskiej Poczty. Podczas czytania listów będzie mogła spędzić miło czas i posłuchać ciekawych opowieści o zabawach i zainteresowaniach innych dzieci.

guest
195 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
3 miesięcy temu

Wiki!
Wspieramy Cię. Jesteś dla nas przykładem! Życzę ci spełnienia marzeń!

Laura
Laura
1 miesiąc temu

Droga Wiktorio! Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka. Dużo zdrowia i radości z życia. Wierzę że Ci się uda małymi kroczkami dojść do celu. Pozdrawiam Laura

Kornelia
Kornelia
1 miesiąc temu

Cześć Wiki!
Z okazji Dnia Dziecka życzę Ci
dużo zdrowia, szczęścia i radości .
Spełnienia swojego marzenia!
Życzy Kornelia z Dębska

1 4 5 6
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image