W ramach warsztatów karteczkowych w Świetlicy w Wipsowie gmina Barczewo, wykonałyśmy własnoręcznie kartki z życzeniami dla Patrycji Ostaszewskiej z naszego województwa.

Kartki były wykonane różnymi technikami, jedną z nich jest quilling – bardzo pracochłonna technika, ale dająca wiele satysfakcji i zadowolenia. Zobaczcie co można zdziałać za pomocą kilku pasków papieru i wielkiemu zaangażowaniu.

Najmłodsza uczestniczka miała 3,5 lat i również wzięła udział w akcji …muszę jeszcze powiedzieć, że karteczki wykonała i przekazała również osoba niepełnosprawna z Wipsowa, której nie zabrakło na wszystkich naszych spotkaniach… to bardzo miły i serdeczny gest z jej strony…

Koordynatorką i pomysłodawczynią byłam ja uśmiech Ania Wojszel

Chciałam bardzo podziękować wszystkim uczestniczkom za wspaniałe i piękne prace:
Pani radnej Urszuli Mosakowskiej, Grażynie Rowda za pomoc w warsztatach, Emilii Wojszel, Dominice Wojszel, Grażynie Olenkowicz, Eli Wojszel, Rozalii Wojszel, Arlecie Pantel, Małgosi Kreft, Kai Kreft – najmłodszej uczestniczce, Asi Zawadzkiej, Świetlicy Wiejskiej w Wipsowie, Sołectwu Wipsowo, Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Wsi Wipsowo.

Dzięki takim warsztatom i spotkaniom mogłyśmy wspaniale połączyć naszą sztukę z drobnym gestem życzliwości. Naszą sztuką chcemy zarażać innych.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym pracom pojawił się uśmiech na twarzy Patrycji. uśmiech