remeron cheap eldepryl online can you buy propecia in mexico prednisolone eye drops buy
 

Ludzie listy pisząZespół Placówek Oświatowych im. ks. prof. J. Tischnera przy MCRD w Radziszowie

27 lutego 2019autor Marta Haȕpa0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/02/zespol-placowek-oswiatowych-im-ks-prof-j-tischnera-przy-mcrd-w-radziszowie.jpg

To już trzeci raz postanowiliśmy dołączyć się do wyjątkowej ogólnopolskiej akcji jaką jest Marzycielska Poczta. Tym razem jako osoby obdarowane zostali wybrani: Wiktoria Kępińska i Filip Abramik. Wychowankowie naszej placówki – Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. prof. J. Tischnera w Radziszowie – najpierw zostali zapoznani z ideą Marzycielskiej Poczty oraz wybranymi profilami chorych dzieci, a następnie zabrali się do pisania kartek i listów oraz tworzenia upominków.

Czas, który został wybrany na przeprowadzenie tej akcji to czas przedświąteczny, ponieważ zbliżające się Boże Narodzenie było doskonałą okazją do tego, aby zrobić coś dobrego dla innych. Uczniowie ZPO w Radziszowie, dowiedzieli się, że dzieci z Marzycielskiej Poczty są poważnie chore, zmuszone do ciągłej rehabilitacji i częstych pobytów w szpitalach, dlatego ich kontakty z rówieśnikami są ograniczone. Ogromną radość sprawia im otrzymywanie przesyłek, kartek, listów wraz z miłymi słowami, które stanowią dla nich wyjątkowe wsparcie, pozwala rozproszyć uczucie zniechęcenia i smutku.

Dzieci przebywający w naszej placówce z wielkim zaangażowaniem pisali listy, robili upominki, a teraz w okresie przedświątecznym chętnie wykonywali kartki bożonarodzeniowe. Mamy nadzieję, że otrzymane przesyłki sprawiły obdarowanym dzieciom – Wiktorii i Filipowi, wiele radości, a historie chorych dzieci pozytywnie poruszyły naszych wychowanków.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image