Ludzie listy pisząZespół Szkół Ekonomicznych w Olsztynie

21 października 2011autor Beata Terlecka7
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/10/zespol-szkol-ekonomicznych-w-olsztynie-tb1.jpg

W Międzynarodowym Tygodniu Pisania Listów (9-15 października 2011 r.), uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Olsztynie włączyli się do Akcji „Marzycielska Poczta”.

Podczas lekcji wychowawczych pisaliśmy listy, kartki do chorych dzieci z całej Polski. Udział w akcji był dobrowolny. Uczniowie poznali historie małych pacjentów, które stały się powodem wielu wzruszeń, skłoniły do refleksji i wywołały wiele emocji. Jest to dowód, iż uczniowie naszej szkoły nie pozostają obojętni na cierpienie i samotność chorujących dzieci. Ogółem napisaliśmy 80 kartek do chorych dzieci z całej Polski.

Dla wielu uczniów pisanie kartek było zupełnie nowym przeżyciem. Niestety zwyczaj pisania tradycyjnych kartek, listów powoli zanika wśród młodzieży. Większość kartek została własnoręcznie wykonana przez uczniów, mamy nadzieję, że nasze kartki sprawią odrobinę radości chorym dzieciom.

Akcja „Marzycielska Poczta” w tym roku obchodzi swoje drugie urodziny. Wierzymy, że to dopiero początek i w następnych latach jeszcze więcej uczniów naszej szkoły weźmie w niej udział.

Zdjęcia:

7
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
MAGDA G.

Super, że włączyliście się do akcji. :))) kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry

Aneta
Aneta

Fajnie,że pisanie sprawiło frajdę uczniom uśmiech razem można miło spędzić czas przy pisaniu,a później marzycielskie dzieci mają mnóstwo radochy z listów.Super,że ciagle nowi ludzie przyłączaja sie do akcji.ZSE Leszno pozdrawia ZSE Olsztyn uśmiech

madzialena

świetnie że coraz więcej ludzi przyłącza się do Marzycielskiej Poczty śmiech śmiech

Mrówka
Mrówka

Wow !!! 80 kartek to imponująca liczba śmiech Super, tak trzymać kciuk do góry

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

ooo ! aż 80 ? to Nasze dzieciaczki będa uradowane uśmiech

aCiaaa

Ekstra, Efekt cudowny,oj widzę te uśmiechnięte buźki uśmiech uśmiech

Basia Sz
Basia Sz

Cieszę się bardzo, że i w Olsztynie dowiedziano się o Marzycielskiej Poczcie. Fajnie, że młodzi ludzie włączyli się w akcję pisania listów i kartek do chorych dzieci i faktycznie się napracowali- aż 80 kartek. Brawo!

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image