Ludzie listy pisząZespół Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/01/zespol-szkol-im-jana-pawla-ii-w-rudnej-10.jpg

Już czwarty rok Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej bierze udział w akcji „Marzycielska Poczta – piszemy do chorych dzieci”. Tym razem uczniowie wraz z wychowawcami pisali życzenia i listy z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Do tego przedsięwzięcia kolejny raz przyłączyły się przedszkolaki z wychowawcami z Gminnego Przedszkola w Rudnej. Wysłano listy, kartki z życzeniami, które zawierały drobne upominki, a koperty miały ozdobne elementy. Wysłano ponad 100 listów do chorych dzieci. Tradycyjnie listy zostały wrzucone do skrzynki „Marzycielska Poczta” znajdującej się w bibliotece, a później wysłane do adresatów.

Mamy nadzieję, że przyniosą one mnóstwo radości dzieciom i ich rodzicom. Wierzymy, że magia Świąt Bożego Narodzenia ujawni się w postaci spełnienia życzeń wyrażonych przez przedszkolaków, uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

3
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Basia Sz
Basia Sz

Kochani jesteście cudowni, wyjątkowi. Wspaniale, że cały czas pamiętacie o dzieciach. Piękne dzięki. Pozdrawiam.

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image