Ludzie listy pisząZespół Szkół im Jana Pawła II w Rudnej

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2016/01/zespol-szkol-im-jana-pawla-ii-w-rudnej-13.jpg

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej wzięli po raz kolejny (piąty rok) udział w akcji „MARZYCIELSKIEJ POCZTY- PISZEMY DO CHORYCH DZIECI.” W działanie to zaangażowała się znaczna grupa uczniów i nauczycieli. Koordynacją wszelkich zadań w tym zakresie zajęły się panie bibliotekarki. Wspólnie z grupa biblioteczną wykonane zostały plakaty zachęcające do realizacji tego wspaniałego zadania. Informacje tam umieszczone przypomniały uczniom, w jaki sposób mogą wziąć udział w tej akcji. Wielu z nich odwiedziło bibliotekę nie tylko po to, by wypożyczyć książki, ale także po to, by zapoznać się z profilami osób, które oczekują na przesyłki „MARZYCIELSKIEJ POCZTY”. Chętni uczniowie wraz z nauczycielami pisali listy i życzenia świąteczne, które mogłyby choć nieco poprawić nastrój ich chorującym koleżankom i kolegom.

Zaadresowane koperty wraz z naklejonymi znaczkami uczniowie wrzucali do specjalnie do tego celu stworzonej skrzynki „MARZYCIELSKIEJ POCZTY. Następnie, zostały one wysłane do oczekujących na nie dzieci. Mamy nadzieję, że listy sprawią wiele radości dzieciom z „MARZYCIELSKIEJ POCZTY”.

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image