Ludzie listy pisząZespół Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/05/zespol-szkol-im-jana-pawla-ii-w-rudnej-15.jpg

Marzycielska poczta to akcja, która już na stałe zagościła w tradycji naszej szkoły. W kwietniu po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej wzięli udział w akcji „MARZYCIELSKIEJ POCZTY- ZŁÓŻ ŻYCZENIA CHORYM DZIECIOM”. I tym razem bardzo wielu uczniów, nauczycieli wzięło udział w pisaniu świątecznych życzeń. Uczniowie z grupy bibliotecznej wykonali plakaty informujące o świątecznej akcji, które zostały rozmieszczone w całej szkole.

Zaadresowane i świątecznie ozdobione kartki oraz listy uczniowie wrzucali do skrzynki „MARZYCIELSKIEJ POCZTY” znajdującej się w bibliotece. Po zakończonej akcji 140 kartek z życzeniami zostało wysłanych do adresatów tradycyjną drogą. Pisanie świątecznych życzeń sprawiło nam wiele przyjemności. Mamy nadzieję, że nasze życzenia przyniosą wiele radości i przyjemności także adresatom życzeń.

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
mama Moniki
mama Moniki

Dziękujemy

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image