Ludzie listy pisząZespół Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/05/szkola-jana-pawla.jpg

W kwietniu po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej wzięli udział w akcji „MARZYCIELSKIEJ POCZTY – ZŁÓŻ ŻYCZENIA CHORYM DZIECIOM”. I tym razem bardzo wielu uczniów, nauczycieli wzięło udział w pisaniu świątecznych życzeń.

Uczniowie z grupy bibliotecznej wykonali plakaty informujące o świątecznej akcji, które zostały rozmieszczone w całej szkole. Dzięki nim wszyscy mogli zapoznać się z celem akcji i możliwością złożenia życzeń innym dzieciom. Chętni uczniowie zapoznawali się z profilami dzieci. Każdy sam decydował jakie życzenia napisze i do kogo je wyśle.

Zaadresowane i świątecznie ozdobione kartki oraz listy wrzucali do skrzynki „MARZYCIESKIEJ POCZTY” znajdującej się w bibliotece. Po zakończonej akcji zostały one wysłane do adresatów tradycyjną drogą. Pisanie świątecznych życzeń sprawiło nam wiele przyjemności. Mamy nadzieję, że nasze życzenia przyniosą wiele radości i przyjemności także adresatom życzeń.

4
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Sofia
Sofia

Dobra robota kciuk do góry :XO:

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

Jesteście niesamowici mrugnięcie
Tak jak Tomek napisał.. trudno zliczyć która to już relacja mrugnięcie
strasznie cieszy to, że ciągle z Nami jesteście ! uśmiech

Asia mama Natalki

Jesteście Bardzo, bardzo Kochani i dlatego w Waszą stronę od Natki leci milion buziaczków i pozdrowień :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: ::-*: ::-*: :XO: :XO: :XO:
Dziękuję :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image