Ludzie listy pisząZespół Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/01/zespol-szkol-im-jana-pawla-ii-w-rudnej-6.jpg

Z okazji zbliżających się świąt wielu uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej wzięło udział w akcji „MARZYCIELSKIEJ POCZTY – ZŁÓŻ ŻYCZENIA CHORYM DZIECIOM.” Uczniowie z grupy bibliotecznej przygotowali plakaty informujące o świątecznym przedsięwzięciu. Wiadomości tam umieszczone przypominały dzieciom w jaki sposób mogą wziąć udział w tej akcji. Uczniowie pod kierunkiem wychowawców pisali życzenia. Zaadresowane i świątecznie ozdobione kartki wrzucali do specjalnej skrzynki „Marzycielskiej Poczty”. Po zakończonej akcji zostały one wysłane do dzieci.

Mamy nadzieję, że przyniosą one mnóstwo radości adresatom. Wierzymy, że magia Świąt Bożego Narodzenia ujawni się w postaci spełnienia życzeń wyrażonych przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Basia Sz
Basia Sz
7 lat temu

Dzieciaki, dziękuję Wam za włączenie się do akcji. Jesteście wspaniałe! Pięknie, żeście ozdobili koperty, są śliczne, ja jakbym dostała kartkę czy list w takiej pięknej kopercie to bym chyba tą kopertę zostawiła sobie na pamiątkę! Życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Mrówka
Mrówka
7 lat temu

Dokładnie Tomku- Wasza skrzynka jest już tu rozpoznawalna 😀 😀 😀

Żaneta
Żaneta
7 lat temu

Pięknie 🙂

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image