Ludzie listy pisząZespół Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/01/zespol-szkol-im-jana-pawla-ii-w-rudnej-6.jpg

Z okazji zbliżających się świąt wielu uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej wzięło udział w akcji „MARZYCIELSKIEJ POCZTY – ZŁÓŻ ŻYCZENIA CHORYM DZIECIOM.” Uczniowie z grupy bibliotecznej przygotowali plakaty informujące o świątecznym przedsięwzięciu. Wiadomości tam umieszczone przypominały dzieciom w jaki sposób mogą wziąć udział w tej akcji. Uczniowie pod kierunkiem wychowawców pisali życzenia. Zaadresowane i świątecznie ozdobione kartki wrzucali do specjalnej skrzynki „Marzycielskiej Poczty”. Po zakończonej akcji zostały one wysłane do dzieci.

Mamy nadzieję, że przyniosą one mnóstwo radości adresatom. Wierzymy, że magia Świąt Bożego Narodzenia ujawni się w postaci spełnienia życzeń wyrażonych przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

4
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Basia Sz
Basia Sz

Dzieciaki, dziękuję Wam za włączenie się do akcji. Jesteście wspaniałe! Pięknie, żeście ozdobili koperty, są śliczne, ja jakbym dostała kartkę czy list w takiej pięknej kopercie to bym chyba tą kopertę zostawiła sobie na pamiątkę! Życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Mrówka
Mrówka

Dokładnie Tomku- Wasza skrzynka jest już tu rozpoznawalna śmiech śmiech śmiech

Żaneta
Żaneta

Pięknie uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image