Ludzie listy pisząZespół Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/04/zespol-szkol-im-jana-pawla-ii-w-rudnej-8.jpg

Z okazji Świąt Wielkanocnych uczniowie i nauczyciele naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w „Marzycielskiej Poczcie”. Do naszej akcji po raz pierwszy przyłączyły się przedszkolaki wraz z wychowawcami z Gminnego Przedszkola w Rudnej, które od września wchodzi w skład naszego Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej.

Na początku akcji starsi uczniowie wykonali plakaty informujące o świątecznym przedsięwzięciu. Zostały one umieszczone w całej szkole. Dzięki nim wszyscy mogli zapoznać się z celem projektu i możliwością złożenia życzeń innym dzieciom. Chętni uczniowie i nauczyciele zapoznali się z profilami dzieci, a później pisali listy i życzenia.

Zaadresowane listy i świąteczne kartki uczniowie wrzucali do skrzynki „Marzycielskiej Poczty” znajdującej się w bibliotece. Listy zostały wysłane do adresatów tradycyjną drogą. Mamy nadzieję, że nasze życzenia sprawią wiele przyjemności i radości adresatom.

2
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
beata
beata

Kochani Bardzo Dziekujemy i Serdecznie Wszystkich Pozdrawiamy :XO: :XO: :XO:
Dominika Gadzińska Z mama :XO: :XO: :XO:
[img]http://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/04/20130402153-1.jpg[/img]

Mrówka
Mrówka

Wasza marzycielska pocztowa skrzynka jest już legendą kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry śmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image