Ludzie listy pisząZespół Szkół nr 10 w Jastrzębiu-Zdroju

17 października 2016autor Katarzyna Dąbkowska0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2016/10/zespol-szkol-nr-10-w-jastrzebiu-zdroju.jpg

Właśnie minął Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów. W tym roku postanowiliśmy napisać parę słów do dzieci z Marzycielskiej Poczty. Nigdy wcześniej nie słyszeliśmy o tej akcji. Trafiliśmy na tutejszą stronę internetową i dalej samo się działo… Może od początku.

Jesteśmy uczniami szkoły specjalnej w Jastrzębiu-Zdroju. Nie są obce nam różnego rodzaju trudności, przeciwności losu, niedogodności… Staramy się jednak patrzeć na świat optymistycznie. Pomimo naszych niepełnosprawności chcieliśmy obdarzyć radością inne osoby. I wtedy właśnie wpadł nam w ręce ten portal. Pomyśleliśmy „to jest to”! No i ruszyliśmy do dzieła.

Najpierw przygotowaliśmy profile dzieci. Nie chcieliśmy ograniczać się do jednej osoby. Bo jak tu wybrać kogoś spośród tylu oczekujących promyka słońca. Każda klasa dostała „przydział”. Wiemy jak to brzmi ale inaczej się nie dało. A potem… pisaliśmy, rysowaliśmy, kolorowaliśmy, adresowaliśmy i na końcu wysyłaliśmy nasze listy. Nie są one doskonałe. Nie potrafimy pięknie pisać. Możemy jednak zapewnić, że w każdej kopercie jest kawałek naszego serca. Dzielimy się tym, co mamy najcenniejszego… radością życia! Mamy nadzieję, że adresaci przyjmą ją z otwartymi ramionami.

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image