Ludzie listy pisząZespół Szkół nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Markach

7 czerwca 2011autor Monika Brym6
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/06/zespol-szkol-nr-2-im-prymasa-tysiaclecia-w-markach.jpg

Jesteśmy uczniami klasy 0b w Zespole Szkół nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Markach (woj. Mazowieckie). Bardzo lubimy pomagać innym, dlatego wzięliśmy udział w akcji „Marzycielska Poczta”.

O akcji dowiedziała się z Internetu pani Monika. Zapoznała nas z profilami poszczególnych dzieci. Bardzo wzruszyły nas ich historie i to jak wiele przeszły. Zaimponowały nam tym jak dzielnymi, mądrymi i odważnymi są dziećmi.

Wspólnie wybraliśmy Martynkę Małecką, do której napisaliśmy list oraz wysłaliśmy album z własnoręcznie narysowanymi pracami.

Do akcji zachęciliśmy również naszych starszych kolegów z klas I-III, którzy z wielkim entuzjazmem przyjęli pomysł włączenia się do akcji. Udało się im napisać do Oliwi Frost oraz Laury Szali, ale to jeszcze nie koniec listów. Postaramy się napisać do wszystkich dzieci z Marzycielskiej Poczty.

Jest to pierwsza akcja tego typu w naszej szkole. Mamy nadzieję, że w przyszłości akcję wysyłania listów zorganizujemy w całej szkole.

– Dzieci z oddziału przedszkolnego w Zespole Szkół nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Markach wraz z wychowawcą p. Moniką Brym

Zdjęcia:

6
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

Dzieciaczki jesteście super !! uśmiech
Fajnie, że tak chętnie przyłączyliście się do akcji, i że zachęciliście do tego starszych kolegów ! uśmiech

MAGDA G.

Super, że do nas dołączyliście. uśmiech
Fajne z Was dzieciaczki uśmiech

Basia Sz
Basia Sz

Dzieciaki są super. Dziękujemy Wam! Kartki są wspaniałe. Piękne są te kwiaty! Brawo!

Martynia Małecka

Witajcie !!! dziękuję ,dziękuję ,dziękuję jestescie suuuuuuuuuuuper kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry
Widzieliście na zdjęciu mój usmiech ? to jeszcze większy miałam jak przesyłkę od Was dostałam :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: upsik zrymowało mi się hi hi buziaczki dla Was ślę wileeeeeeeeelkie :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image