Jesteśmy uczniami klasy 0b w Zespole Szkół nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Markach (woj. Mazowieckie). Bardzo lubimy pomagać innym, dlatego wzięliśmy udział w akcji „Marzycielska Poczta”.

O akcji dowiedziała się z Internetu pani Monika. Zapoznała nas z profilami poszczególnych dzieci. Bardzo wzruszyły nas ich historie i to jak wiele przeszły. Zaimponowały nam tym jak dzielnymi, mądrymi i odważnymi są dziećmi.

Wspólnie wybraliśmy Martynkę Małecką, do której napisaliśmy list oraz wysłaliśmy album z własnoręcznie narysowanymi pracami.

Do akcji zachęciliśmy również naszych starszych kolegów z klas I-III, którzy z wielkim entuzjazmem przyjęli pomysł włączenia się do akcji. Udało się im napisać do Oliwi Frost oraz Laury Szali, ale to jeszcze nie koniec listów. Postaramy się napisać do wszystkich dzieci z Marzycielskiej Poczty.

Jest to pierwsza akcja tego typu w naszej szkole. Mamy nadzieję, że w przyszłości akcję wysyłania listów zorganizujemy w całej szkole.

– Dzieci z oddziału przedszkolnego w Zespole Szkół nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Markach wraz z wychowawcą p. Moniką Brym

Zdjęcia: