Ludzie listy pisząZespół Szkół nr 2 w Ciachcinie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2018/02/zespol-szkol-nr-2-w-ciachcinie.jpg

W ramach szkolnej akcji naszego Wolontariatu: „Nominacje do czynienia dobra”, klasa VIb razem z wychowawcą p. Moniką Topczewską przystąpiła do pisania kartek świątecznych oraz listów do kolegów i koleżanek z Marzycielskiej Poczty. Na początku przejrzeliśmy profile dzieci i wspólnie zdecydowaliśmy, do kogo skierujemy nasze słowa.

Tworzenie kartek i pisanie życzeń świątecznych sprawiło wszystkim wiele radości. Postanowiliśmy także, że wyślemy dwa listy. Pierwszy został napisany przez naszego kolegę Daniela i wysłaliśmy go do Pawła Majewskiego, drugi, napisany przez Emilkę – wysłaliśmy do Natalki Sidło.

Cieszymy się bardzo, że wzięliśmy udział w tej cudownej akcji, która sprawiła nam wiele przyjemności i miejmy nadzieję, spowodowała uśmiech na niejednej dziecięcej twarzy.

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image