Ludzie listy pisząZespół Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej we Włocławku

16 czerwca 2011autor Irena Narewska6
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/06/zespol-szkol-nr-5-im-unii-europejskiej-we-wloclawku.jpg

Młodzież ucząca się w Zespole Szkół nr 5 we Włocławku pod kierunkiem pani katechetki Ireny Narewskiej zaangażowała się w akcję „Marzycielska Poczta”.

Uczniowie własnoręcznie przygotowali kolorowe kartki z bardzo serdecznymi życzeniami z okazji Dnia Dziecka. Wszystkie prace, a nawet drobne prezenty zostały zapakowane i wysłane do dzieci. Akcję kontynuowano jeszcze do połowy czerwca.

Mamy nadzieję,że przesyłki sprawią dzieciom wiele radości. Dołączamy kilka zdjęć z naszej akcji i serdecznie pozdrawiamy.

Zdjęcia:

6
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Tania mama Szymusia

Pozdrawiamy Sandrę i Patrycję i dziękujemy za ekstra kartki, polecamy komentarz na profilu Szymusia, śmiech śmiech dziękujemy :XO: :XO:

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

Bardzo ładne kartki ! uśmiech

MAGDA G.

Super kartki, fajne z Was osóbki. mrugnięcie
Cieszę się, że jesteście z nami. uśmiech

Martynia Małecka

Hejka!!! Ja też dostałam tą kartkę z serduszkiem i gwiazdkami oraz tą z motylkami, słoneczkiem i kwiatkiem- sa prześliczne :XO: :XO: :XO:
Pozdrawiam Justynę i Ewelinę lol lol lol lol
Pozdrawiam wszystkich wielkie buziaki dla Was jesteście super kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry

monika
monika

Sliczne Monika dostala motylka od Sandry jestescie Wielkie Dziewczyny trzymajcie tak dalej o pozdrowxie pania katechetke mosi byc fajna nauczycielka diabełek kciuk do góry

AnkaB
AnkaB

Jakie ładne kartki śmiech kciuk do góry

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image