Jesteśmy, jesteśmy z Wami po raz drugi!!! Tym razem w troszkę większym składzie: do naszej malutkiej podstawówki (6 klas) i duużego liceum (ponad 500 uczniów), dołączyło raczkujące gimnazjum dwujęzyczne i teraz w Marzycielskiej Poczcie wzięli udział mali, średni i całkiem duzi. I po raz kolejny cała szkoła pisała listy, wysyłała paczki, kartki, prezenty, malowała, rysowała, pisała bajki, słowem… mnożyła dobro… a ono wylądowało już w Waszych domach.

Mamy nadzieję, że sprawiliśmy Wam troszkę radości. mrugnięcie Jak widać na załączonym zdjęciu Marzycielska Poczta i nas nastroiła pozytywnie (to starszaki z 2C). Dla pełniejszego obrazu można podejrzeć film jaki nakręciliśmy w trakcie działań na terenie szkoły. Wprawdzie są na nim widoczne tylko dwie klasy choć było nas o wiele, wiele więcej, ale i tak cieszy mnie ta pamiątka.

Aha! dzieciaki ze SP szczególnie żarliwie mnie dopytują czy ich kartki doszły, to dla nich bardzo ważne. Jeśli zatem doszły-kochani dajcie znać jakkolwiek, bo nie wypuszczą mnie z pracy. mrugnięcie Po raz kolejny pozdrawiam szczególnie pomysłodawców tej pięknej w swej prostocie akcji – dobro niech i do Was wraca ze zwielokrotnioną siłą a wszystkim Marzycielom przesyłamy całusy!!!

Aneta Ryncarz – pedagog szkolny