Ludzie listy pisząZespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Raciborzu

9 kwietnia 2015autor Wioletta Szwed1
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2015/04/zespol-szkol-ogolnoksztalcacych-mistrzostwa-sportowego-im-janusza-kusocinskiego-w-raciborzu.jpg

Wiosna za oknem, święta tuż, tuż. Dzieci z niecierpliwością czekają na ferie świąteczne i wielkanocne niespodzianki. Ale nie wszyscy myślą tylko o tym. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu zapragnęli wziąć udział w akcji pisania listów. Przygotowali barwne listy oraz kartki świąteczne dla chorych dzieci z Marzycielskiej Poczty. Szczególną radość pragną sprawić Paulince z Rybnika oraz Szymonowi z Kędzierzyna Koźla.

Pisanie listów i przygotowywanie okolicznościowych kartek było radosnym przeżyciem dla wszystkich (także dla nauczycieli, którzy czuwali nad przebiegiem akcji w szkole).

Z okazji zbliżających się świąt składamy wszystkim dzieciom Marzycielskiej Poczty najszczersze życzenia. Życzymy wszystkim dużo zdrowia, radości oraz siły do walki z chorobą i słabością. Niech się spełniają Wasze marzenia!!! Radosnych świąt!!!

guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Paulina
Paulina
5 lat temu

Dziękuję za piękne kartki 🙂 Pozdrawiam wszystkich

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image