Uczniowie z Zespołu Szkół Samorządowych w Komarówce Podlaskiej przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji: „Marzycielska Poczta”.

Dzięki życzliwości Pani Dyrektor Urszuli Wołodko dzieci mogły wziąć udział w tej wspaniałej akcji. Podczas pisania listów było widać bardzo duże zaangażowanie ze strony dzieci. Cieszę się, że Ci młodzi ludzie nie są obojętni na ludzkie cierpienie i chcą pomagać poprzez pisanie listów pełnych szczerych słów, i tworzenie przepięknych rysunków. To taki mały gest, a naprawdę może dać dużo wsparcia, wiary i nadziei chorym dzieciom. Z całego serca dziękuję, że mogłem taką akcję przeprowadzić wśród dzieci ze Szkoły w Komarówce Podlaskiej. Mam nadzieję, że wykonane prace wywołają uśmiech na twarzy dzieci i pomogą im wytrwać trudne chwile oraz wesprą w codziennej walce z chorobą.

Niedługo listy otrzymają: Kuba Ostasz, Maciej Oświeciński, Halinka i Emilka Kocurek, Nikola Kowalik, Tobiasz Nowicki, Wiktoria Kępińska, Nikola Kabat. Wszystkiego dobrego kochani! Pozdrawiam uśmiech