Ludzie listy pisząZespół Szkół w Dąbrówce

29 marca 2013autor Maria3
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/03/zespol-szkol-w-dabrowce-uczniowie.jpg

Witamy wszystkich Marzycieli! Grupa dzieci z naszej szkoły po raz kolejny zaangażowała się w wykonanie kartek świątecznych dla podopiecznych Marzycielskiej Poczty. Piękne, kolorowe kartki z życzeniami wysłaliśmy do Kornelii, Wiktorii oraz Szymona. Mamy nadzieję, że ten drobiazg sprawił im wielką radość, pozwolił na chwilę oderwać się od trosk i kłopotów.

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy administracyjni naszej placówki życzą zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei i radości płynącej od Zmartwychwstałego Jezusa wszystkim dzieciom Marzycielskiej Poczty, ich rodzicom, opiekunom, organizatorom oraz wolontariuszom. Niech ten wyjątkowy czas przyniesie dużo miłości i siły w rozwiązywaniu życiowych problemów i pokonywaniu codziennych trudności.

Pozdrawiamy serdecznie!
Uczniowie Zespołu Szkół w Dąbrówce

3
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Tomasz Chmiel

Bardzo miło, że w tym świątecznym czasie znowu jesteście z nami. Mocno odwzajemniam życzenia. uśmiech

Basia Sz
Basia Sz

Brawo, jesteście wspaniali. Piękne kartki zrobiliście. Brawo dla Was. Pozdrawiam.

Iwona
Iwona

Za wszystkie karteczki bardzo dziękujemy, wszystkie są przepiękne i sprawiły Kornelce dużo radości, podpatrzyłyśmy Wasze plastyczne pomysły i w przyszłości planujemy wykorzystać je, gdy będziemy robić świąteczne kartki dla innych dzieci. Pozdrawiamy gorąco: Kornelia Rogowska z mamą.

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image