I nasza szkoła wzięła udział w tej niezwykłej akcji. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pisaliśmy życzenia do dzieci, których profile znajdują się na Marzycielskiej Poczcie. Dodatkowo wykonaliśmy aniołki, które, mamy nadzieję, pomogą w walce z chorobą.

Większość prac wykonaliśmy w świetlicy szkolnej, dlatego też niektóre kartki i listy mają więcej niż jednego autora. Wspólna praca przebiegała bardzo sprawnie, dlatego też jeszcze przed świętami dzieci, do których napisaliśmy, powinny były otrzymać nasze przesyłki. Do każdej koperty włożyliśmy też opłatek, aby w tak symboliczny sposób podzielić się radością świąt i życzyć tego, co najlepsze.

Jesteśmy pewni, że jeszcze niejednokrotnie włączymy się do akcji. Pisanie listów, robienie kartek i aniołków sprawiło nam wszystkim ogromną przyjemność. Mamy nadzieję, że u tych, do których napisaliśmy, zagości uśmiech, kiedy otrzymają nasze przesyłki. mrugnięcie Tym wszystkim, do których jeszcze nie napisaliśmy obiecujemy, że na pewno w najbliższym czasie to uczynimy mrugnięcie Akcja ta w naszej szkole na pewno nie była jednorazowa.

Wszystkim „Marzycielom” i ich Rodzinom, a także tym, którzy uczestniczą w tej wspaniałej akcji życzymy zdrowia, szczęścia i spełnienia najskrytszych marzeń!