Ludzie listy pisząZespół Szkół w Rytlu

1 stycznia 2012autor Anna Piesik2
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/01/zespol-szkol-w-rytlu1.jpg

I nasza szkoła wzięła udział w tej niezwykłej akcji. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pisaliśmy życzenia do dzieci, których profile znajdują się na Marzycielskiej Poczcie. Dodatkowo wykonaliśmy aniołki, które, mamy nadzieję, pomogą w walce z chorobą.

Większość prac wykonaliśmy w świetlicy szkolnej, dlatego też niektóre kartki i listy mają więcej niż jednego autora. Wspólna praca przebiegała bardzo sprawnie, dlatego też jeszcze przed świętami dzieci, do których napisaliśmy, powinny były otrzymać nasze przesyłki. Do każdej koperty włożyliśmy też opłatek, aby w tak symboliczny sposób podzielić się radością świąt i życzyć tego, co najlepsze.

Jesteśmy pewni, że jeszcze niejednokrotnie włączymy się do akcji. Pisanie listów, robienie kartek i aniołków sprawiło nam wszystkim ogromną przyjemność. Mamy nadzieję, że u tych, do których napisaliśmy, zagości uśmiech, kiedy otrzymają nasze przesyłki. 😉 Tym wszystkim, do których jeszcze nie napisaliśmy obiecujemy, że na pewno w najbliższym czasie to uczynimy 😉 Akcja ta w naszej szkole na pewno nie była jednorazowa.

Wszystkim „Marzycielom” i ich Rodzinom, a także tym, którzy uczestniczą w tej wspaniałej akcji życzymy zdrowia, szczęścia i spełnienia najskrytszych marzeń!

guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Basia Sz
Basia Sz
8 lat temu

Kochane dzieci, super, że włączyłyście się do akcji pisania listów do chorych dzieci. Brawo za dobre serce, zaangażowanie i za śliczne aniołki. Wszystkiego Dobrego w Nowym oku Wam życzę!

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)
8 lat temu

Kochani 🙂 Bardzo dziękujemy, że włączyliście się w akcję 🙂
przygotowaliście bardzo ładne karteczki ! 🙂

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image