Ludzie listy pisząZespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Białej Podlaskiej

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2015/06/zespol-szkol-z-oddzialami-integracyjnymi-w-bialej-podlaskiej.jpg

Nasza szkoła to Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi. Jest to jedyna taka placówka w naszym mieście i okolicy. W tym roku po raz pierwszy świętowaliśmy Tydzień Integracji. Pomysł tego wydarzenia urodził się w głowach pedagogów wspierających, czyli nauczycieli, którzy w szczególny sposób troszczą się o uczniów z niepełnosprawnością. Organizatorzy chcieli poprzez wspólną zabawę i podejmowanie ciekawych zadań zjednoczyć uczniów naszej szkoły. Wszyscy jesteśmy ważni, a nasza siła tkwi w jedności i współpracy. Tydzień Integracji odbył się w maju.

Przedsięwzięciem, które rozpoczęliśmy już w kwietniu było pisanie listów do chorych rówieśników zarejestrowanych na portalu Marzycielska poczta. Na lekcjach języka polskiego, na godzinach wychowawczych, na innych zajęciach, a nawet w domowym zaciszu powstało łącznie 130 listów, które zostały w maju wysłane do 7 młodych ludzi. Mamy nadzieję, że przesyłki sprawią im radość i wzmocnią siły w walce z chorobą.

Pisaliśmy do:
Kasi Krupy, Ewy Dąbrowskiej, Krzysia Majki, Kacpra Pietrzyka, Patrycji Ostaszewskiej, Szymona Gromady i Nikoli Kabat.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image