Ludzie listy pisząZespół Szkół Zawodowych im. S. Petőfi w Ostródzie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/02/zespol-szkol-zawodowych-im-s-petofi-w-ostrodzie.jpg

Udział uczniów ostródzkiego „ekonomika” w „Marzycielskiej Poczcie” stał się już tradycją szkoły. W tym roku zamiast listów, do chorych dzieci trafiły pocztówki elektroniczne. Młodzież pod opieką Kingi Tańskiej przygotowała program słowno-muzyczny o tematyce bożonarodzeniowej, a do współpracy zaproszono zespół LOKA. Pomimo wielu zobowiązań zawodowych muzycy z chęcią włączyli się do akcji. Specjalnie na tę okoliczność nagrali kolędę, a nawet zaszczycili szkołę swoją wizytą. Podczas spotkania z młodzieżą biorącą udział w projekcie, członkowie zespołu opowiadali o swoich doświadczeniach na rynku muzycznym, a także służyli radą uzdolnionym uczniom. Na podsumowanie współpracy wykonano wspólną fotografię, która stanowiła oprawę graficzną nagranej płyty CD.

Dwadzieścia płyt CD wraz z autografami członków zespołu LOKA zostało wysłanych do chorych dzieci. Mamy nadzieję, że czas spędzony na słuchaniu przygotowanego programu umilił im oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę.

guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tobiasz
Tobiasz
6 lat temu

Piękne!!!!I wieeeeele razy słuchane;)))))Pozdrawiamy i dziekujemy

Basia Sz
Basia Sz
6 lat temu

Wspaniale, że szkoła, do której dawno temu uczęszczałam napisała ponownie do marzycielskich dzieci. Super, że do akcji włączył się zespół Loka. Brawo Kochani.

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image