Ludzie listy pisząZespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petőfi w Ostródzie

6 stycznia 2015autor Kinga Tańska0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2015/01/zespol-szkol-zawodowych-im-sandora-petofi-w-ostrodzie-2.jpg

Tegoroczna edycja Marzycielskiej Poczty w ostródzkim „Ekonomiku” miała szczególny charakter. W ramach ogólnopolskiej akcji wolonatriackiej dla chorych dzieci przygotowano Marzycielski Pakiet Świąteczny, w skład którego weszła płyta CD z programem słowno-muzycznym o tematyce bożonarodzeniowej, płyta DVD z krótkim filmem dokumentującym pracę nad realizacją projektu, a także książeczka z autorskimi ilustracjami. Do współpracy zaproszono zespół SPEED, który specjalnie na tę okoliczność nagrał kolędę.

Adresatami tegorocznej akcji były zarówno dzieci z Marzycielskiej Poczty, jak i dzieci przebywające w okresie przedświątecznym na oddziale pediatrycznym ostródzkiego szpitala.

Propagujący ideę wolontariatu wśród młodzieży i rozwijający talenty uczniów projekt został zrealizowany dzięki pomocy i finansowemu wsparciu sponsorów. Oprócz Rady Rodziców przy Zespole Szkół Zawodowych im. Sandora Petőfi w Ostródzie, do współpracy włączyły się lokalne firmy: NEO KOMPUTER, YOONA CReATIVE GROUP, Future Form, sklep muzyczny „TON” oraz Zabart.com.

Mamy nadzieję, że przygotowany przez uczniów pakiet był miłą świąteczną niespodzianką i wywołał uśmiech na twarzach dzieci.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image