Ludzie listy pisząZespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żorach

9 stycznia 2017autor Natalia Płonka1
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/01/zespol-szkolno-przedszkolny-nr-5-w-zorach.jpg

23 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole Dzień Integracji pod hasłem „Bajkolandia – Kontynent Marzeń„. W tym dniu rozmawialiśmy o Konwencji Praw Dziecka oraz świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Mówiąc o marzeniach nie mogliśmy pominąć tematu Marzycielskiej Poczty, której założenia staramy się w placówce realizować kilkakrotnie w ciągu roku szkolnego. Na sali gimnastycznej uczniowie i nauczyciele mogli zobaczyć nagranie „Sprawy dla Reportera”, w którym zaprezentowano cel Marzycielskiej Poczty, pokazano, jak chore dzieci oczekują na listy i pocztówki oraz jak pozytywnie wpływa ta inicjatywa na proces ich leczenia

W okresie od 21.11. do 25.11.2016 roku w szkole zorganizowano akcję pisania listów i tworzenia rysunków dla Martynki, której profil znajduje się na wymienionym portalu. Każdy chętny uczeń miał szansę spełnić marzenie dziewczynki wrzucając kopertę z wykonanym dziełem do urny. Martynko mamy nadzieję, iż listy oraz wykonane obrazki do Ciebie dotarły i sprawiły Ci przyjemność!

guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
Monika
3 lat temu

Oczywiście że tak!!!Sprawiliscie Martynce duuuuużo radości zwłaszcza że ostatnio miała kiepski okres i zaostrzenie choroby.Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie:)

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image