W dniach od 24 II do 3 III 2014 r. nasza szkoła ponownie przystąpiła do akcji „Marzycielska Poczta”. Tym razem przyłączyły się do niej dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, zerówki oraz przedszkola.

SK PCK wybrało profil dziecka dla każdej klasy. Następnie przeprowadzano lekcje, na których uczniowie poznawali historię choroby dziecka, jego zainteresowania. Okazało się, że dzieci mają podobne zainteresowania i wiele ich łączy.

Przedszkole, zerówki oraz klasy I po „zapoznaniu się” z nowym kolegą lub nową koleżanką pokolorowały bardzo starannie kolorowanki. Natomiast dzieci z klas II i III wykonały kartki, a w środku napisały krótki tekst. Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością, wyobraźnią oraz zaangażowaniem.

Jeszcze tego samego dnia wykonano pamiątkowe zdjęcia.

W związku z tym, że do akcji przystąpiło 8 grup, kolorowanki, kartki oraz zdjęcia trafią do: Alicji, Oliwiera, Julii, Mateusza, Tomka, Aleksandry, Kornelii i Huberta. uśmiech

Mamy nadzieję, że będą się one podobały. uśmiech

Serdeczne i cieplutkie pozdrowienia z Sępopola. Wszystkim Marzycielom życzymy samych pogodnych dni i dużo radości. uśmiech