Ludzie listy pisząZespół Szkolno-Przedszkolny w Sępopolu

14 kwietnia 2015autor Ewelina Rosicka3
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2015/04/zespol-szkolno-przedszkolny-w-sepopolu-4.jpg

W dniach 30 marca – 1 kwietnia w naszej szkole odbywała się akcja Marzycielska Poczta, zorganizowana przez Szkolne Koło PCK. Wzięli w niej udział uczniowie przedszkola, zerówek, klas 1-3 SP i gimnazjum.

W związku ze zbliżającą się Wielkanocą dzieci z przedszkola i zerówek pokolorowały kolorowanki. Pierwsze klasy ozdabiały jajeczka,a pozostali wykonywali wielkanocne kartki z życzeniami. Na koniec każda klasa zrobiła pamiątkowe zdjęcie.

Nasze prace trafią do: Nikoli Kabat, Pauliny Bobrzyk, Mateusza Szostaka, Natana Witczaka, Tobiasza Nowickiego, Krzysia Majki, Ewy Dąbrowskiej, Kasi Krupy, Jakuba Popko, Krystiana Greneczko, Kuby Ostasza i Szymona Gromady.

Mamy nadzieję,że nasze kolorowanki, kartki spodobają się Naszym Kolegom i Koleżankom, przyniosą radość na święta oraz sprawią, że na ślicznych twarzyczkach pojawią się uśmiechy.

Wszystkim Marzycielom życzymy zdrowych, pogodnych, wesołych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze ::-*: ::-*: ::-*:

3
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Ewelina
Ewelina

Dziękujemy uśmiech

Paulina
Paulina

Dziękuję śliczne kartki uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image