Ludzie listy pisząZSO Nr 4 w Gliwicach

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2010/02/zso-nr-4-w-gliwicach.jpg

4 lutego 2010 roku w ZSO Nr 4 w Gliwicach uczniowie klas licealnych zebrali się, aby wspólnie wziąć udział w akcji pisania listów do Moniki Stawińskiej. Pomimo niesprzyjającej pogody i późnej pory chętnych do pisania nie brakowało. Wszyscy zapoznali się z informacjami na temat dziewczynki, a następnie zaczęli pisać i ozdabiać kartki.

Godzina lekcyjna upłynęła nadzwyczaj szybko. Po krótkiej sesji zdjęciowej wszyscy jednogłośnie ustalili, że akcję należy organizować cyklicznie, dopóki wszystkie dzieci z Marzycielskiej Poczty nie otrzymają od nas listów.

Akcję zorganizowała mgr Małgorzata Paszkowska, nauczyciel języka polskiego w ZSO Nr 4 im. Piastów Śląskich w Gliwicach z pomocą uczennic klasy IIE Magdaleny Wydry i Wioletty Plachy. Udział wzięła cała klasa IC, a także wolontariusze z klas pierwszych i drugich.

– mgr Małgorzata Paszkowska, nauczyciel języka polskiego w ZSO Nr 4

7
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Krzysiek
Krzysiek

To jest po prostu wspaniałe śmiech Ile tam osób się zebrało uśmiech Monika będzie miała co czytać mrugnięcie

Weronika
Weronika

Były już szkoły podstawowe, gimnazja, czas na licealistów uśmiech Monika padnie, jak dostanie jednego dnia tyle kartek do przeczytania.

Natalka-Mukolinka

Fajnie;-0
Brawo Nasi starsi przyjaciele-super fajnie,ze napisaliscie do Moni tyle listów.

Paweł
Paweł

Hehe śmiech Było wesoło jak pisaliśmy to. Mam nadzieję że kartka się spodoba uśmiech

mamamaciusia

Wspaniałe z Was dzieciaki uśmiech
Pozdrawiamy

Natan

A oni nie pisali tylko dla Moniki, bo ja tez dostałem listy od nich i 2 chłopców narysowało dla mnie super Czesia..Dzięki chłiopaki z Gliwic

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image