Ludzie listy pisząZuchy „Gromadka Misia Uszatka” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kętrzynie

27 października 2017autor Justyna Krajewska0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/10/zuchy-gromadka-misia-uszatka-ze-szkoly-podstawowej-nr-1-w-ketrzynie.jpg

W tym miesiącu, nasze zuchy z „Gromadki Misia Uszatka”, uczęszczające do SP1 im. Feliksa Nowowiejskiego w Kętrzynie, zdobywają sprawność „Przyjaciela innych”. Z tego względu postanowiliśmy wziąć udział w tej wspaniałej akcji.

Uczniowie z wielką chęcią zabrali się do pracy. Napisały listy do Irminki, Martynki, Natalki, Krystiana i Nikoli, w których opowiedziały o swojej drużynie zuchowej, zainteresowaniach, jak również życzyły dużo uśmiechu i szybkiego powrotu do zdrowia. Zuchy wykonały również przepiękne kartki. Mamy nadzieję, że nasze listy choć na chwilę rozgrzeją serduszka i podniosą na duchu małych pacjentów.

W imieniu swoim i zuchów chcielibyśmy jeszcze raz życzyć wszystkim dzieciaczkom i ich rodzicom dużo uśmiechu, radości i przede wszystkim dużo, dużo zdrówka i cierpliwości w walce z chorobą. Jesteśmy z Wami całym sercem.

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image