Efekty AkcjiZuzia i Michałek z Waszymi przesyłkami

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/03/zuzia-i-michalek-z-waszymi-przesylkami.jpg

Poniżej możecie zobaczyć prawdziwą magię Marzycielskiej Poczty uchwyconą na zdjęciach. uśmiech Najpierw jednak piękne słowa od mamy Zuzi i Michałka – rodzeństwa, które choruje na mukowiscydozę:

Są ludzie o wrażliwym sercu. Są osoby, którym nie jest obojętny świat chorego dziecka. Jest taka strona, gdzie można spotkać właśnie takie wspaniałe, wrażliwe, bezinteresowne i kochane osoby: www.marzycielskapoczta.pl. Dzieciaki, a szczególnie Zuza, codziennie zagląda do skrzynki i szuka listów. Pocztówki ogląda dokładnie i na mapie szuka miejsc, skąd kartka do niej dotarła. I robi plany: tutaj pojedziemy i jeszcze tam…. Dobrze, że ma plany, marzenia. Wierzymy, ze kiedyś je spełni. Teraz każda kartka to uśmiech na jej buzi. I na słodkim buziaku Michałka.

Zdjęcia:

[rps]

8
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Weronika Mazurkiewicz

REWELACJA!!! :XO:

MAGDA G.

Super zdjęcia! Widziałam je już ba blogu dzieciaczków!
Ale te słowa, napisane przez mamę Zuzi i Michałka są takie… Prawdziwe i takie piękne…

Basia Opas (Gocyła)

Widziałam już na blogu ! ale dalej uważam że są rewelacyjne !!
a to co Pani napisała świadczy o tym jak wiele w życiu dzieciaków może zrobić Marzycielska Poczta uśmiech

Magdalena
Magdalena

Kiedy zobaczyłam Wasze urocze uśmiechy, stanęły mi w oczach łzy wzruszenia… Koniecznie muszę wysłać Wam kartki. uśmiech

Ewa
Ewa

Śliczne zdjęcia śmiech

mamazuziimichalka

Dodam tylko, że Dzieciaki własnoręcznie wykonały ten plakat i włożyły w jego wykonanie całe swoje małe serduszka. To dla Was, za Wasze cudowne serca. :XO:

Kamila
Kamila

super zdjęcia i śliczny plakat śmiech śmiech śmiech śmiech śmiech :XO:

sp3chodziez
sp3chodziez

Witajcie kochani! Ja jako mała zdrowa dziewczynka, nie mogę wiele powiedzieć, ale jestem pod wrażeniem tego ile wy musicie znosić jest mi po prostu Was żal.Zapewne macie tak piękne serduszka i tak piękne dusze,że nawet najjaśniejszy anioł :halo: nie zdołał by wam dorównać. Michałku, masz najpiękniejsze oczka jakie można sobie wyobrazić, jestes tak pięknym chlopczykiem,że nie moge w to uwierzyć ,ze ktoś taki jak ty może życ ze śmiertelną chorobą Zuzanko, masz śliczne imię i wiesz… jesteś moja imienniczką, a do tego mieszkamy niedaleko siebie w ogóle my jako cały klub humanitarny staramy się pomagać takim ludziom jak Wy!!!Ja osobiście… Czytaj więcej »

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image